Jak to zrobić?
Ubezpieczenia telefonów


Ubezpieczamy smartfony oraz inne urządzenia elektroniczne

W obecnych czasach prawie każdy posiada smartfona. Ich ceny nie należą do najniższych, stąd warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie telefonu. W Ubezpieczenia Cito oferujemy ową usługę na terenie Podkarpacia, głównie Rzeszowie i Bieszczadach oraz całej Polski z zachowaniem najwyższego poziomu. Coraz częściej, przy pęknięciu, nowy ekran i towarzysząca temu wymiana kosztuje połowę ceny rynkowej nowego flagowca. Warto więc zmniejszyć wydatki wybierając odpowiednie ubezpieczenie. Pokryje ono pęknięcie ekranu, kradzież, zalanie dowolną cieczą, pożar/wybuch, błędy w obsłudze oraz szkody obce.
Ubezpieczenia majątkowe


Mieszkasz w Rzeszowie? Warszawie? Lublinie? A może jesteś w posiadaniu regionalnych dzieł sztuki? Dla nas nie ma to znaczenia. Ubezpieczenie majątkowe oferowane przez Ubezpieczenia Cito dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Posiadamy wiele ofert ubezpieczeniowych, na wypadek kradzieży mienia z budynku, pożaru, wybuchu lub innych katastrof naturalnych. Jako profesjonaliści ubezpieczymy każdy obiekt (dom, mieszkanie, domek letniskowy, altankę, nagrobek), jak i również mienie ruchome (sprzęt elektroniczny oraz biżuterie, dzieła sztuki, antyki, zbiory kolekcjonerskie, meble czy ubrania). Ponadto sprawdź ofertą na ubezpieczenie na życie i zdrowie, ubezpieczenie dla firm, czy ubezpieczenie rolne. .
Ubezpiecz swój samochód. Korzystne OC i AC


Ubezpieczenie samochodu chroni Cię w przypadku spowodowania przez Ciebie wypadku. Każdy z posiadaczy samochodu musi posiadać ubezpieczenie OC, sprawdź nasze oferty już teraz.

W naszej szerokiej ofercie oferujemy pomoc drogową, samochód zastępczy, pakiet i AC, ubezpieczenie NNW. Ceny ubezpieczenia samochodu zależą przede wszystkim od Ciebie, jako doświadczony kierowca otrzymasz największe zniżki. Zadzwoń do nas!

Zamów ubezpieczenia już dziś!

Zadzwoń