Centrum pomocy

1Dlaczego warto skorzystać z usług ubezpieczeń Cito?
Ponieważ w naszej ofercie znajdziecie kompleksowe ubezpieczenia w najkorzystniejszej cenie na rynku. Zadowolenie z naszych usług okazało już tysiące naszych klientów, którzy ubezpieczają się od lat.
2Co znajdziecie w naszej szerokiej ofercie?
W ofercie ubezpieczeń Cito znajdziecie ubezpieczenia majątkowe, dzięki którym ubezpieczysz swoje mieszkanie lub dom. Pomożemy również uzyskać Ci świadczenia na życie i zdrowie. U nas ubezpieczysz swoje auto w niskiej cenie. Turyści oraz rolnicy, również znajdą ciekawą ofertę na naszej stronie.
3Ile wynosi składka ubezpieczenia wypadkowego 2020?
Z oficjalne strony ZUS-u, można dowiedzieć się, że stopa procentowa składki wypadkowej w okresie od 1 kwietnia 2020r. do 31 marca 2021r.wynosi 1,67%, czyli połowę najwyższej stopy procentowej ustalonej na wyżej wymieniony okres roku składkowego dla przedsiębiorstw i firm.
4Co obejmuje ubezpieczenie Cito?
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie ubezpieczenia na każdą okazję np. rolne, turystyczne, samochodu, telefonu oraz specjalnie przygotowane dla firm. Każde z nich obejmuje trochę inne rodzaje pomocy oraz wsparcia. Dlatego zachęcamy do przeczytania o naszych usługach na tej stronie.
5Kto podlega ubezpieczeniu zdrowotnemu?
Ubezpieczeniu zdrowotnemu podlegają wszystkie osoby zarejestrowane jako bezrobotne, które nie podlegają ubezpieczeniu zdrowotnemu z innych tytułów, czy przyczyn. Dla wyżej wymienionych osób ubezpieczenie opłaca Urząd. Niewymienione osoby zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

1Jak można się skontaktować z Ubezpieczenia Cito?
Do Nas można skontaktować się przez kontakt telefoniczny Zadzwoń. Nasi profesjonalni doradcy ubezpieczeniowi pomogą Ci wybrać odpowiednią ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.
2Czy jest możliwość kontaktu korenspodencyjnego?
Oczywiście. Dla osób którzy preferują kontakt mailowy prosimy wysyłać zapytania na [email protected]. Dla ułatwienia uruchomiliśmy również formularz kontaktowy poniżej i w zakładce Kontakt.
3Jak skorzystać z formularzy kontaktowych?
Nasze formularze są łatwe w obsłudze. Wystarczy napisać w odpowiednie pola dane osobowe i kontaktowe oraz treść wiadomości jaką chcecie nam przekazać. Konieczna też jest zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych przez tą witrynę.
4Czy można umówić się na wizycie w biurze?
Posiadamy główną siedzibę biura ubezpieczeniowego w Rzeszowie. Jednak w związku z obecną sytuacją związaną ze stanem epidemii w naszym kraju preferujemy kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

1Jakie są kary dla właścicieli samochodów osobowych?
Kara dla właścicieli samochodów osobowych wynosi 1040zł, jeśli brak ubezpieczenia nie przekracza 3 dni. Osoby bardziej spóźnialskie (od 4 dni do 14dni) będą musieli zapłacić 2 600zł. Kierowcy którzy nie wyrobią się z ubezpieczeniem w ciągu 2 tygodni będą musieli zapłacić grzywną w wysokości 5 200zł.
2Jakie są kary dla kierowców ciężarówek?
Grzywny dla tirowców wynoszą 1560zł, jeśli z ubezpieczeniem nie wyrobią się w ciągu 3dni. Spóźnialscy którzy nie opłacili ubezpieczenia w ciągu od 4 dni do 14dni będą musieli zapłacić 3 900zł. Kierowcy samochodów ciężarowych, którzy zwlekali z ubezpieczaniem powyżej 2 tygodni będą musieli zapłacić karę w wysokości 5 200zł.
3Jakie są kary dla innych pojazdów?
Dla innych pojazdów np. . motocykle, motorowery, przyczepki samochodowe, kempingowe czy quady, kary za brak ubezpieczenie są o wiele niższe i przedstawiają się następująco: - do 3 dni - 170zł
- od 4 do 14 dni - 430zł
- powyżej 14dni - 870zł

Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania
[email protected]  Zadzwoń